ChleBAGI

Jaki jest rok 2020 rok każdy wie 🙂 My postanowiliśmy zakończyć go z pozytywnym przesłaniem , co może dobrze wpłynie na nadchodzący 🙂W ciągu ostatnich kilku miesięcy przynieśliście do wymienialni sporo materiałów – obrusów, powłoczek. Te, które nie znalazły nowych właścicieli postanowiliśmy zagospodarować w inny sposób. Uszyjemy z nich worki na pieczywo. Worki (w ilości około 100 sztuk) rozdystrybuujemy w okolicznych sklepach z informacją zachęcającą do wzięcia i korzystania zamiast plastiku.Ale, to jeszcze nie wszystko…. Każdy worek będzie miał wyhaftowane hasło (pozytywne przesłanie od mieszkańców dla mieszkańców) oraz logo naszej gminy.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ZAPARASZAMY ΝΑ BEZPLATNE WARSZTATY ON-LINE WSPÓLNEGO WYMYŚLANIA HASEL IZAPOZNANIA z TECHNIKA HAFTU Co poztywnego możemy przekazać innym mieszkańcom, jak zachęcić ich do działań less waste? Nasze hasła zostaną wyhaftowane na torbach na pieczywo informacje o zapisach szczegóły w poście”
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Niech ChleBAG będzie z Tobą! To będzie piękny dzień, ale najpierw śniadanie! Zrób komuś dobry dzień! A może przytuLAS? Na dobry dzień zjedz śniadanie, łyknij tlen! Dzisiaj chleb, jutro bułka, ChleBAG zawsze ten sam! Bądź jak kajzerka twardy z zewnątrz, miękki w środku! Lessowejstuj tak jak umiesz! Pakuj w ChleBAG! Przeżuj bułę i uśmiechnij się czule! Masz moc dzielenia się!”
https://www.facebook.com/PuscCiuchIzabelin/videos/pcb.234201884772218/2447611578717377

Facebook

Likebox Slider Pro for WordPress